Amino Plus

Greitai ir veiksmingai pašalina stresą!

 

Amino Plus  skysta trąša su dideliu kiekiu aminorūgščių,  lengvai tirpstanti ir greitai įsisavinama, naudojama papildomai tręšiant augalus per lapus bei laistymo sistemą.

Tai trąša, suteikianti augalams visą amino rūgščių kompleksą, pagreitina atsigavimą po stresų (šalčio, karščio, sausros, krušos, pesticidų poveikio),  stiprina augalus, gerina jų atsparumą ligoms ir kenkėjams,  gerina derlių ir jo kokybę . Šio produkto gamyboje naudojamos tik augalinės kilmės amino rūgštys,  todėl gali būti naudojamas ir ekologiniuose ūkiuose.

SUDĖTISg/lW/V %
Viso amino rūgščių29029
Laisvosios „L“ amino rūgštys24024
Azotas (N)717,1
Organinės medžiagos30030
Organinė anglis11511,5
Geležis (Fe)101

AugalaiNaudojimo norma ( l/ha)Rekomenduojamas tręšimo laikas
Javai, rapsai, cukriniai runkeliai, kukurūzai1-2 lPurkšti  1-2  kartus nuo vegetacijos pradžios iki žydėjimo pradžios, maišant su 200-300 l.  vandens.
Daržovės1-2 lPurkšti 3-5 kartus, papildomai tręšiant per lapus, maišant su 200-300 l.  vandens.
Sodininkystė2-3 lPurkšti 2-3 kartus, prieš žydėjimą, vaisiui pradėjus formuotis ir prieš vaisių skynimą 400-1000 l. vandens.
Tręšti kartu su augimo reguliatoriais, siekiant sumažinti augalo patiriamą stresą, su fungicidais – siekiant padidinti jų efektyvumą, atsinaujinus vegetacijai – sumažinti peržiemojimo stresą, po krušos, sausros augalams sustiprinti.

Šis preparatas  suderinamas su plačiai vartojamomis skystomis, tirpiomis ir granulių pavidalo trąšomis, pesticidais.

Pirmiausiai rekomenduojamą kiekį trąšos išmaišykite nedideliame kiekyje vandens, po to pripildykite purkštuvą. Rekomenduojama nemaišyti su šarminiais sieros ir vario produktais.

 

Prieš naudojimą gerai suplakite!